Про нас

Ми можемо стати вашим надійним помічником у підборі унікального обладнання або техніки, пов'язаних з переробкою овочевої та фруктової групи, ягід, грибів, із заморозки, калібрування та фасування у свіжому вигляді.

Якщо Ви шукаєте відповіді на питання, що робити, наприклад, з некондиційними фруктами - ми запропонуємо Вам рішення з переробки на сік, спирт, сушіння, як на малих міні-лініях, так і на порівняно великих потужностях.

Ми пропонуємо весь технологічний ланцюжок для сільгоспвиробника та переробника, включаючи пакувальні матеріали з розробкою дизайну упаковки.Якщо Ви садівник чи винаградар - ми підберемо для Вас унікальну садову техніку та витратні матеріали з найкращим співвідношенням ціна/якість, та допоможемо отримати її за лізингом, в якій країні Ви не вели б свій бізнес.

Якщо Ви відчуваєте, що час альтернативних джерел енергії вже настав - ми разом зможемо підібрати для Вас рішення залежно від сировини та поставлених завдань.

Є питання щодо переробки та сушіння зернових, рису, виробництва насіннєвої кукурудзи, сої, виробництва комбікормів? - Ми запропонуємо найкращі напрацювання з переробного обладнання, які вже сподобалися нашим Замовникам в  Україні, Казахстані, Молдові, Грузії та були втілені в життя.Ми горді, що можемо служити тим, хто годує людей, хто постійно веде битву за врожай, хто шукає найкращих рецептур і оптимальних рішень.

Ми вдячні своїм Замовникам, з якими ми співпрацюємо з 1995 року, за їхню довіру до наших порад та рекомендацій.Ваш успіх – наша мета.Бажаємо Вам знайти потрібне для Вас рішення, і ми будемо допомагати Вам у цьому!